Heart

Кращі курорти Египту на період Зима Весна 2021(22)

Оберіть кращий варіант локації для бронювання

Кращі курорти Египту Шарм эль Шейх, велика шана президенту Єгипту Хосні Мубаруку що було створено для відпочинку багато років тому цей курорт.  Шарм эль Шейх кращий вибір для відпочинку навіть якщо ви один турист.  Відвідайте мечеть, куштуйте свіжі морепродукти. Вам не потрібні платна віза, якщо ви на синайському полуострові.
Хоча Хургада та Марса Алам мають теж дуже достойні отелі. Біля Хургади є ново створене місто курорт Єль Гуна яка має власни марину для яхт. Також варто звернути увагу на курорти Макаді Бей, Таба та Сафага.
Для усіх інших регіонів потрібна віза для відпочинку в Египті. від $25 сплачується в Аєропорту. Для вибагливих рекомендуемо тур для відпочинку в курорті Марса-Алам він підійде вам, якщо ви вирішили провести відпустку з дітьми далеко від міського шуму та суєти Поряд з Марса-Алам також багато історичних пам'яток. Ближче до Нілу розташоване місто Асуан із давньоєгипетськими храмами: Абу-Сімбел, храм Ісіди. Подорожуючи Марса-Алам, обов'язково зверніть увагу на екскурсію з Марса Алама в Луксор і Карнак, до нього близько 300 км. Вишукані готелі Марса-Алама підійдуть для сімейного чи романтичного дозвілля. На території більшості готельних комплексів є свої дайв-школи та інші цікаві розваги. І можете бути впевнені – якість номерів, харчування та сервісу повністю відповідають ціні.