Heart
День Валентина, для закоханих тур на двох до Єгипту – Fly Tour
Наші послуги допомагають людям побудувати приємний відпочинок. Для приємноі відпустки ми створили веб-інструмент планування подорожі. Створіть свою власну карту подорожі або тревел дизайн подорожі. Відгуки наших клієнтів, дуже позитивні користуйтесь послугою підбір турів. У нас вже є багато щасливих туристів з Украіни.
Я з коханим якось шукали подорожі на день святого Валентина, ми вирішили відпочити в Єгипті, та головна проблема була в тому, що Єгипет має близько тисячі готелей, проте персонал не дуже добре дбає про заходи, які стосуються цього свята в повній мірі як би нам цього бажалося. Завдяки менеджеру турагенства Світлані Кузьменко, ми змогли зробити вибір вперше два роки тому та віришили зупинитися у готелі Sunrise Holidays Resort.
Вихідні проведені в отелі були напевно найкращими за весь час: територія прекрасна, персонал ввічливий, сніданок різноманітний і смачний. Є овочі, фрукти, м'ясні страви і солодощі. Приємна та затишна атмосфера ресторану. А найголовніше це одні з найкращих видів, які доводилося бачити.
Романтична атмосфера переслідувала нас з коханим весь відпочинок, в наступному році ми відпочили у готелі Baron Palms Resort, оскільки умови та ціна були досить привабливі, а також була певна программа для святкування свята біля червоного моря, тому в 2022 році ми вирішили знову звернутись до агентства за допомогою.
Після того як все було оформлено ми прибули до аеропорту, в наш останній раз у 2021 році ми замовили індивідуальнй трасфер з аеропорту до готелю так-як наш літак мав посадку у дуже незручний час, не було бажання чекати на трансфер ще дві години, так-як один автобус до кінцевого пункту мав зробити шість зупинок. Політ до Єгипту зайняв приблизно 4 години.
В наступному році плануємо поїхати до Sunrise Grand Select Romance Resort Sahl Hasheesh, говорять що це один із най комфортніших готелів.